.

HAKKIMIZDA

KON OFİS; Konya'da 1990 yılından günümüze Sac Metal dolap imalat ve pazarlama alanında faaliyetle göstermektedir.

Geçen zaman içinde pek çok sektörün dolap taleplerini karşıladık. Kaliteden ve ekonomik fiyattan vaz geçmeden bu sayıyı yükseltmek öncelikli hedefimizdir. İş bilgisi ve alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

İmalat Halkamızın İçinde;

Tek Kişilik Soyunma Dolabı, Çift Kişilik Soyunma Dolabı, Üç Kişilik Soyunma Dolabı, Dört Kişilik Soyunma Dolabı, Altı Kişilik Soyunma Dolabı, L Tip Metal Soyunma Dolabı, Emanet Eşya Dolabı, Metal Temizlik Dolabı, Metal Dosya Dolabı, Metal Karteks Dolabı, Metal Arşiv Dolabı, Sanayi Çalışma Tezgahı ile diğer dolaplar yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz;

Sac metal dolap sektöründe, kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden çalışarak, dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz;

Sac metal dolap sektöründe, müşteri memnuniyetine dayalı olarak kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, pazara sunduğu ürünleri ile ekonomiye katkı sağlamak ve anılan bir dünya markası olmak.

!--Mobil Arama Baslangic-->

ARA

WHATSAPP